Lankstūs biurai verslui ir idėjų augimui

Paupio Darboteka – unikalus verslo centras, kuriame nuomojamas efektyvus darbo plotas ateities verslams.
Čia jūsų laukia biurai su pilna apdaila, todėl įsikelti galėsite labai greitai. Išvenkite ilgų procesų ir rūpesčių – Paupio Darbotekoje jūsų verslas naujus namus gali turėti vos per vieną mėnesį!

Išsirinkite biurą nuomai, pasirinkdami darbuotojų skaičių:

Lankstus požiūris

Kurdami Paupio Darboteką atsižvelgiame į nuolatinius pokyčius, pastebimus rinkoje. Norėdami užtikrinti saugumą dėl ateities ir optimizuoti jūsų biudžetą, suteikiame galimybę verslui nuomotis tik tiek biuro ploto, kiek iš tiesų reikia jūsų komandai. Atsiradus poreikiui keisti erdvės dydį, būsime atviri pokyčiams ir padėsime rasti sprendimą, prisitaikantį prie pasikeitusių aplinkybių.

Motyvuojanti aplinka

Pilnai įrengtos bendros erdvės užtikrins, kad biure dirbtumėte produktyviai ir patogiai, o pertraukas leistumėte kvėpuodami grynu oru, grožėdamiesi Vilniaus panorama, bendraudami su kolegomis ar jaukiai skanaudami kavą vienoje iš bendrų Paupio Darbotekos virtuvėlių.

Paupio Darboteka įsikūrusi  Vilniaus širdyje – senamiestyje, visai šalia Vilnelės upės. Pietų pertraukos metu galėsite pavalgyti „Paupio turguje“, apžvelgti naujausių filmų repertuarą kino teatre „Pasaka“ ar pasivaikščioti žaliaisiais Paupio takais. Kvartale apstu ir kitų pramogų bei paslaugų: veikia kavinės, banko skyrius, paštomatai, įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės. Ypač patogus susisiekimas su oro uostu – iki jo nuvykti automobiliu užtruks vos 15 minučių, o senamiesčio restoranus, galerijas, butikus ar architektūrinį paveldą pasieksite pėsčiomis.